понеділок, 20 березня 2017 р.

Карнавальні костюми.

     Новорічні свята закінчились, а я не показала якій костюм шила Павлуші на Новорічне свято у школі. Він був отаманом розбійників. 
     Перший раз не купляла ні одного метра тканини, все з "хом'ячих" запасів. А, зараз дуууже багато фото. Павлуша ліворуч.
     

Це вдома з Тимофієм-їжачком.


     Детальніше про костюм розбійника. Штани зшиті зі старих татових, потерті з маленькими дірочками, саме те, що портібно для справжнього розбійника. Ззаду вийшов гарний малюнок, коли прибрала кармани. Дірочкі штопала нитками з золотим люрексом, отаман може собі дозволити ;о)


     Сорочка з тонкого батиста. Пуговки черепушки.     Жилет прикрашен черепами, шипами та шкіряними вставками. Ззаду, навіть, вставлені металеві кільця.Аксесуари: ремень з кобурою (кобура зшита з тієї ж шкіри, що і вставки на жилеті); хутряна накидка; шляпа з черепом та пір'ям. 
      
Якщо, ви додивитися до кінця покажу ще комзол мушкетера. Шила у позаминулому році для Павла, а він захворів і не був на святі. Давно мріяла зшити костюм мушкетера, але не зікінчила, може Тимофію згодиться, тоді й буди дошивати штани та інше.
     Виявилося, що і цей костюм не показувала. Павло був у садочку Вакулою, мій і його улюблений костюм: смушева шапка із шликом, оксамитовий каптан, шовкові шаровари та стрій з золотої парчі. Тимофій у костюмі ельфа, про нього росповідала тут.


     Можна непоганенький прокат відкривати ;о)

     З новорічними поробками, поки, роблю перерву, весна на порозі. До зустрічі!

Боже бережи Україну!


10 коментарів:

 1. Наталко, я в шоці! Приємному! :) Ці костюми-витвори мистецтва! Як повезло цим діткам з матусею! :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую дівчата! Я дуже люблю шити карнавальні костюми, так цікаво продумувати образ, деталі, шукати та підбірати тканину...азарт ;о)

   Видалити
 2. Наташа,костюмы просто обалденные!Какие у тебя руки золотые!!

  ВідповістиВидалити
 3. Непоганенький?! Та ти просто чарівниця! У мене немає слів від захвату ))) Хоча після льяльок, яких мала щасливу наооду наживо бачити, чи можна дивуватись - а, виявляється, можна :)

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Приєднуюсь! Тільки ворона вживу чого варта!!! Та й не тільки... Шкода, що вдалося лише на одній зустрічі рукодільниць побувати(((
   А на рахунок костюмів напрокат - бачила перед Новим роком оголошення біля під'їзду та біля садочку;) можна ще й біля магазину та школи повісити з фото, думаю буде попит;)

   Видалити
 4. Мне все это близко:и костюмы на утреники и не покупать ни кусочка ткани ,а все из захомяченого прежде.Костюмы роскошные!И про прокат хорошо задумано).

  ВідповістиВидалити
 5. Які гарні костюми, кожна деталь продумана до дрібниць!

  ВідповістиВидалити

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...